Hanuman Residencial
Hanuman Residencial Garopaba oferuje bezpłatny parking i zewnętrzny basen i znajduje się 250 metrów od Plaża Ferrugem. Hanuman Residencial znajduje się niedaleko Praia Da Barra da Ferrugem.
Hotel zapewnia łatwy dostęp do Plaża Silveira, około 10 minut jazdy samochodem.
Do wyposażenia pokoju należą telewizor płaskoekranowy z podłączeniem do kanałów satelitarnych i szybki internet.
Desenferruja Bar e Restaurante i Bahamas Restaurante Pizzabar oddalone są o około 350 m stąd.
- Lokalne atrakcje
- Dunas do Ouvidor e do Siriu4118 km
- Ouvidor2987 km
- Encantada Lagoon2068 km
- Matriz Sao Joaquim Church4346 km
- Plaza Ouvidor3472 km
- Plaża Vermelha4395 km
- Barra Beach720 km
- Plaza Ferrugem-54000 m
- Cachoeira Bar Siriu4789 km
- Bali Hai Garopaba3567 km
- Lotniska
- Lotnisko Florianopolis-Hercilio Luz87 km
Do dyspozycji gości w hotelu
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Wi-Fi w pokojach
- Minibar
- Herbata i kawa
- Stół
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ✈
Jak daleko jest Florianopolis-Hercilio Luz od Hanuman Residencial Garopaba?
Między Florianopolis-Hercilio Luz a Hanuman Residencial jest odległość 90 km. - ❓
Jakie są zasady anulowania oferowane w Hanuman Residencial?
Mamy bezpłatne anulowanie rezerwacji dla gości Hanuman Residencial. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z kierownictwem hotelu. - 🕗
Jaka jest godzina wymeldowania w Hanuman Residencial?
Klienci powinni być gotowi do wymeldowania o 10:00. - 🕌
Jakie słynne zabytki znajdują się w pobliżu Hanuman Residencial?
Możesz odwiedzić Praia Da Barra da Ferrugem, znajdujący się w pobliżu. - 🍹
Jakie pobliskie restauracje powinniśmy odwiedzić podczas pobytu w Hanuman Residencial Garopaba?
W promieniu 350 metrów od Hanuman Residencial można odwiedzić restauracje Desenferruja Bar e Restaurante i Bahamas Restaurante Pizzabar. - 💵
Jaka jest cena pokoju w Hanuman Residencial?
Średnia cena pokoju w Hanuman Residencial to 46 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu. - ❓
Jakie udogodnienia są oferowane w Hanuman Residencial?
Udogodnienia Hanuman Residencial to bezpłatny parking, zewnętrzny basen i ogród. - ❓
Jakich udogodnień powinniśmy oczekiwać w naszych pokojach w Hanuman Residencial Garopaba?
Mini bar, szybki internet i telewizor płaskoekranowy dostępne w pokojach Hanuman Residencial.